Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

ABA Nieruchomości Waldemar Świnka

ul. Noskowskiego 1A Konin

Mapa

63 241 89...

63 241 89 41

663 405 270

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 9:00

www.abanieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Izabela Tomczak-Świnka
  • Ewa Borowska
  • Beata Łechtańska
  • +5

O nas

Świadczymy najwyższej, jakości usługi w zakresie wyceny nieruchomości, przedsiębiorstw, lokali, budynków i budowli, gospodarstw rolnych, wycena maszyn i urządzeń trwale z gruntem związanych, ograniczonych praw rzeczowych dla celów kupna-sprzedaży, zabezpieczeń kredytów bankowych, podatkowych, wniesienia aportu, i inne. Wykonujemy profesjonalną i kompleksową obsługę klientów w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami tj. kupna, sprzedaży, wynajmu , zamiany, organizowanie obsługi prawnej, pomoc w uzyskaniu kredytów bankowych.Prowadzimy doradztwo, dostarczamy rzetelnych analiz i ekspertyz. Wspieramy Klientów w dokonywaniu ważnych decyzji związanych z rynkiem nieruchomości. Bogate doświadczenie poparte wieloletnią praktyką sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem.Dzięki naszemu ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami zapewniamy Państwu poczucie całkowitego bezpieczeństwa związanego z naszymi usługami.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

45

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia ABA Nieruchomości Waldemar Świnka

Filtruj

1 150 000 zł149,43 m² 7 695,91 zł/m²

Beata Łechtańska

Beata Łechtańska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 677 m²

Piękny dom na sprzedaż Nr oferty 2170 Rudzica Cena - 1 150 000 pln Powierzchnia - 149,43 m2 Działka - 0,1677 ha Cena za m2 - 7 695,91 zł/m2 Prezentujemy...

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł152,98 m² 2 941,55 zł/m²

Izabela Tomczak-Świnka

Izabela Tomczak-Świnka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 173 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym położonego w miejscowości Chrząblice (obręb...

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł63,10 m² 11 410,46 zł/m²

Ewa Borowska

Ewa Borowska

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położone na parterze budynku przy ul. Kaliskiej...

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł251,10 m² 5 173,24 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 130 m²

Nowoczesny, energooszczędny i funkcjonalny dom parterowy o powierzchni 251,1 m położony w spokojnej miejscowości Lisiecka, gmina Stare...

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł114,49 m² 3 310,33 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:986 m²

Sprzedaję dom o powierzchni 114,49 m w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość posiada 5 pokoi, a także garaż. Rok budowy to 1960,...

Szczegóły ogłoszenia

49 120 zł1 228 m² 40 zł/m²

Izabela Tomczak-Świnka

Izabela Tomczak-Świnka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech działek budowlanych w miejscowości Złotkowy gm. Rychwał. Działki położone...

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł274,20 m² 7 290,30 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:57 400 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort życia z przestrzenią, naturą i prywatnością? Ta nieruchomość to coś więcej niż dom to styl życia....

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 604 m² 12,47 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Do wynajęcia kompleks magazynowo biurowy 1604 m Brzeźno, ul. Sienna Przedmiotem oferty jest wynajem funkcjonalnego kompleksu magazynowo biurowego...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł427,24 m² 2 083,14 zł/m²

Katarzyna Zapadka

Katarzyna Zapadka

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:978 m²

Budynek znajduję się w centrum Rychwała przy ul. Kaliskiej 3a. Usytuowany jest na działce o pow. 978m2. Posiada 3 kondygnacje- parter, pierwsze,...

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł75,61 m² 5 091,92 zł/m²

Izabela Tomczak-Świnka

Izabela Tomczak-Świnka

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie W koninie ul. Armii krajowej znajdujące się na 1 piętrze w niskim bloku (1 piętrowy + poddasze). Lokal posiada 3...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł35 m² 12 828,57 zł/m²

Ewa Borowska

Ewa Borowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 218 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej, zalesionej okolicy idealne miejsce do wypoczynku, zaledwie ok. 230 metrów od...

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł130 m² 5 692,31 zł/m²

Ewa Borowska

Ewa Borowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 622 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą domu mieszkalnego wraz z dużą działką położonego w gminie Babiak. Nieruchomość składa się...

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł9 129 m² 38,23 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego kompleksu działek letniskowych o łącznej powierzchni 9129 m , położonych...

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł47,40 m² 4 113,92 zł/m²

Izabela Tomczak-Świnka

Izabela Tomczak-Świnka

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie rozkładowe o powierzchni użytkowej 47,40 m , usytuowane na II piętrze w budynku IV piętrowym....

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł211,51 m² 4 207,84 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek o powierzchni 211,51 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Skulsk przy ul. Ilczyszyna 2b....

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł49,07 m² 9 985,73 zł/m²

Izabela Tomczak-Świnka

Izabela Tomczak-Świnka

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na drugim piętrze nowoczesnego bloku na nowym, spokojnym osiedlu....

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł80,80 m² 8 279,70 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

(rezerwacja)na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem handlowo-usługowym z zapleczem socjalnym, położona w Kleczewie przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł214,35 m² 3 732,21 zł/m²

Beata Łechtańska

Beata Łechtańska

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Budynek przedszkola/żłobka na sprzedaż Nr oferty 2174 Kramsk Cena - 800 000 pln Powierzchnia - 214,35 m2 Cena za m2 - 3 732,21 zł/m2 Zapraszamy do...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł84,86 m² 8 237,10 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 466 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony w miejscowości Świętne, gm. Wilczyn bezpośrednio przy jeziorze...

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł5 000 m² 32 zł/m²

Beata Łechtańska

Beata Łechtańska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Słodkowie na sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 5000 m , zlokalizowaną w bardzo...

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dobre

Dobre,kujawsko-pomorskie

799 000 zł196,99 m² 4 056,04 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecamy na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Dobre z basenem na działce oraz dużą zagospodarowaną. Budynek o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł3 600 m² 110 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3600 m2, która jest idealnym miejscem na budowę domu jednorodzinnego lub...

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł9 400 m² 10,53 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena: 99 000 pln Powierzchnia: 9 400 m (0,94 ha) Cena za m : 10,53 zł Lokalizacja Biskupice, gmina Grodziec, powiat koniński Zobacz lokalizację na...

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł129,63 m² 3 695,13 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie zwartej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 129,63 m2....

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł152,98 m² 6 138,06 zł/m²

Izabela Tomczak-Świnka

Izabela Tomczak-Świnka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 563 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Chrząblice (obręb Marulew),...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł130,35 m² 6 060,61 zł/m²

Izabela Tomczak-Świnka

Izabela Tomczak-Świnka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu położonego w malowniczej i spokojnej okolicy Głodowa gm. Golina. Ta...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Anusin

Anusin,kujawsko-pomorskie

299 000 zł341 m² 876,83 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 441 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Anusin, zaledwie kilka minut od...

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 101 m² 90,83 zł/m²

Beata Łechtańska

Beata Łechtańska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod lasem z wydanymi warunkami zabudowy Nr oferty - 2181 Potażniki Cena - 100 000 pln Powierzchnia - 1101 m2 Cena za m2 - 90,83 zł/m2 Zapraszamy...

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 600 m² 71,43 zł/m²

Ewa Borowska

Ewa Borowska

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę niezabudowaną o powierzchni 5600 m , położoną w miejscowości Niezgoda, w gminie Słupca....

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł32,30 m² 7 120,74 zł/m²

Izabela Tomczak-Świnka

Izabela Tomczak-Świnka

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w Kole, idealny dla osób szukających komfortowego i funkcjonalnego mieszkania. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł300 m² 3 496,67 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej, zlokalizowanej w samym centrum Koła, przy ul. Toruńskiej 5. Doskonała...

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł154,96 m² 6 446,82 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 577 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom o powierzchni 121,75 m z ogrzewanym garażem dwustanowiskowym (33,31 m ), zlokalizowany na przestronnej...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł209,45 m² 2 382,43 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy, w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 209,45 m2. Dom pobudowany...

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł34,13 m² 6 563,14 zł/m²

Waldemar Świnka

Waldemar Świnka

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni użytkowej 34,13 m , położonego na I piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł46,58 m² 5 259,77 zł/m²

Izabela Tomczak-Świnka

Izabela Tomczak-Świnka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 46,58 m2 znajdującego się w Koninie (os. Legionów)....

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł96,37 m² 2 583,79 zł/m²

Izabela Tomczak-Świnka

Izabela Tomczak-Świnka

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu lokal handlowo- usługowy w zabudowie zwartej z budynkiem wielorodzinnym, podpiwniczony, o powierzchni 96,37 m2 położony...

Szczegóły ogłoszenia

1 259 000 zł167,43 m² 7 519,56 zł/m²

Izabela Tomczak-Świnka

Izabela Tomczak-Świnka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu nowoczesnego oraz pięknego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Wierzbno...

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł365,40 m² 2 049,81 zł/m²

Izabela Tomczak-Świnka

Izabela Tomczak-Świnka

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:988 m²

Sprzedaż budynek handlowo-usługowy | konin Lokalizacja: konin atrakcyjna lokalizacja, bardzo dobry dojazd; przy dk25 Cena: 749 000 zł (do negocjacji) Na...

Szczegóły ogłoszenia

Ewa Borowska

Ewa Borowska

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki w malowniczej miejscowości Nowa Paprocka Kolonia, położone w gminie Krzymów. Działka 1: 5500 m Działka...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł206 m² 1 699,03 zł/m²

Katarzyna Zapadka

Katarzyna Zapadka

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:614 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni około 206 m2 położony w miejscowości Łężyn, ul. Ślesińska, gm. Konin, pow....

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij